Miesięczna płatność za przedszkole

Miesięczna płatność za przedszkole Drodzy Rodzice, od 01 kwietnia 2022r. informację o płatności za przedszkole będą Państwo  otrzymywać w formie elektronicznej za pośrednictwem aplikacji iPrzedszkole- zakładka „Należności”. Forma płatności pozostaje bez zmian. W systemie widnieje już należność za miesiąc marzec. Aneta Maciejewska    

Czytaj dalej ➝

Aplikacja iPrzedszkole

Aplikacja iPrzedszkole DRODZY RODZICE, PROSZĘ O POBRANIE APLIKACJI iPrzedszkole Z GOOGLE PLAY. OTRZYMAJĄ PAŃSTWO INDYWIDUALNY LOGIN I HASŁO, KTÓRE UMOŻLIWIĄ LOGOWANIE . BĘDZIE MOŻLIWE LOGOWANIE RÓWNIEŻ POPRZEZ iPrzedszkole.pl MARZEC JEST MIESIĄCEM TESTOWYM, DLATEGO NIEOBECNOŚCI DO KOŃCA MIESIĄCA PROSZĘ ZGŁASZAĆ PRZEZ APLIKACJĘ ORAZ KONIECZNIE MAILOWO (JAK DO TEJ PORY). NA PODSTAWIE ZGŁOSZEŃ MAILOWYCH W MARCU ZOSTANIE NALICZONA OPŁATA. GODZINY WEJŚĆ I WYJŚĆ REJESTRUJE CZYTNIK POPRZEZ ODBICIE PRZEZ PAŃSTWO KART. KARTY POZOSTAJĄ NA TERENIE PRZEDSZKOLA! UWAGA! OD KWIETNIA KORZYSTAMY WYŁĄCZNIE Z APLIKACJI!!!

Czytaj dalej ➝

Czytnik kart

Czytnik kart DRODZY RODZICE, OD 04 MARCA ( PIĄTEK) BARDZO PROSZĘ O REJESTRACJĘ GODZINY WEJŚCIA I WYJŚCIA POPRZEZ ODBICIE KART PRZYPISANEJ DO DZIECKA. WAŻNE!!! KARTY POZOSTAJĄ NA TERENIE PRZEDSZKOLA W KOLEJNYM TYGODNIU OTRZYMAJĄ PAŃSTWO DALSZE INSTRUKCJE DOTYCZĄCE POBRANIA APLIKACJI ORAZ KODY DOSTĘPU. MIESIĄC MARZEC BĘDZIE MIESIĄCEM TESTOWYM, TZN. NADAL NIEOBECNOŚCI PROSZĘ ZGŁASZAĆ DROGĄ MAILOWĄ JAK DO TEJ PORY. Z DNIEM 1 KWIETNIA BĘDZIEMY KORZYSTAĆ WYŁĄCZNIE Z APLIKACJI. DAJEMY SOBIE I PAŃSTWU CZAS NA WDROŻENIE I ZAPOZNANIE SIĘ Z SYSTEMEM.

Czytaj dalej ➝

Zbiórka dla Ukrainy

Zbiórka dla Ukrainy Drodzy Rodzice, w dniach 1-3 marca w naszym przedszkolu organizujemy zbiórkę dla Ukrainy. Niezbędne produkty wyszczególnione na plakacie znajdującym się na terenie placówki. Okażmy swoją solidarność i wielkie serca. Liczymy na Państwa zaangażowanie.

Czytaj dalej ➝