Teatrzyk
W styczniu mieliśmy okazję dwa razy gościć teatrzyk Kulturka w naszym przedszkolu. Jeden spektakl został przeniesiony z lutego (ferie). Obejrzeliśmy 2 spektakle: „Maria, która dostała Nobla” oraz „Bajkodźwięki”.
![]()
![]()
W styczniu mieliśmy okazję dwa razy gościć teatrzyk Kulturka w naszym przedszkolu. Jeden spektakl został przeniesiony z lutego (ferie). Obejrzeliśmy 2 spektakle: „Maria, która dostała Nobla” oraz „Bajkodźwięki”.
![]()
![]()