informacja

Dzień dobry

Proszę Państwa od lutego sprawuję opiekę nad grupą Pszczółek, aż do momentu pojawienia się nowego nauczyciela. W celu kontaktu podaję swój adres e-mail: nadolna.sylwia82@gmail.com. Ewentualnie można dzwonić jeszcze na numer przedszkolny i prosić do telefonu Panią Sylwię Nadolną.

Wiem, że pojawiło się doniesienie o zniesieniu kwarantanny. Miały być wysyłane widomości do osób na kwarantannie z taką informacją się spotkałam. Także mój syn, jako uczeń szkoły jest na chwilę obecną nią objęty. Potwierdzam, iż szkoła wysłała wiadomości o tym, że jutro odbywa się nauka stacjonarna. Jednak mój syn nadal w systemie widnieje, jako osoba na kwarantannie. Nasza Pani Dyrektor także podjęła liczne próby skontaktowania się z placówką Sanepidu, aby uzyskać jakieś informacje. Niestety nikt nie odebrał. Także my, jako placówka nie zostaliśmy poinformowani o tym, że kwarantanna nałożona na Państwa dzieci jest zdjęta. Osobiście sama jutro nie posyłam mojego syna do szkoły, gdyż w systemie nadal jest osobą objętą kwarantanną, gdyż za złamanie tego grożą kary i nie sądzę, by pomogło mi tłumaczenie, że Dyrekcja szkoły pozwoliła dziecku przyjść na lekcje. Dlatego proszę Państwa o cierpliwość i poczekać dla bezpieczeństwa, aż kwarantanna zniknie. Powinna przyjść jakaś wiadomość, albo sama informacja powinna pojawić się na koncie internetowym pacjenta rodzica pod którego ubezpieczenie ZUS podlega dziecko.

Ponad to, jak wrócimy w poniedziałek do przedszkola to balik zostaje przesunięty dla naszych grup. Ze względu na panujący chaos informacyjny. Sądzę, że odbędzie się on w piątek. Jednak ostatecznie potwierdzę to we wtorek. 

W razie jakichkolwiek pytań można pisać.